Depence²

SIMULATION & RENDERING

The Depence sahneleme teknolojisi özellikle canlandırma ve multimedya gösterilerinin gereksinimlerini karşılayabilmek için tasarlandı. Su gösterilerini sahne aydınlatmaları, lazerler, özel video efektleri ve mimari çevreye fotorealistik biçimde donatmak gibi. Depence²'nin dahili kontrol yeteneklerini kullanarak ArtNET üzerinden harici bir konsola bağlanma, gerçek zamanlı ön görselleştirme olasılıkları tamamen sonsuzdur.


Bağlantı


Dahil edilen zaman çizelgesi tabanlı kontrol çözümüne ek olarak, Depence², dış konsollardan 128'e kadar DMX sinyalleri almak için ArtNET ve ACN gibi ortak ethernet tabanlı protokolleri destekler. Pangolin Beyond veya LA Sollinger gibi lazer kontrol sistemlerine çift yönlü bağlantılar, lazerlerin gerçekçi şekilde görüntülenmesini sağlar. Resolume gibi Medya Sunucuları, ethernet tabanlı yayın protokolü NDI ile kolayca bağlanabilir.

Fiziksel Tabanlı Canlandırma


Depence² render motorunda bulunan malzeme sistemi, fiziksel tabanlı render için gereken birçok özellik ve doku kanalı sunar. Böylece bir malzeme artık basit bir doku değildir, daha çok genellikle “madde” olarak adlandırılan doğal bir yüzeyin fiziksel gösterimi gibidir. Kütüphaneye yüzlerce malzeme eklenmiştir ve ayrıca kendi PBR maddelerinizi ve malzemelerinizi herhangi bir kaynaktan ithal edebilirsiniz. Hatta Substance Designer gibi araçlar kullanarak bizzat kendinizinkini yaratın. Ayrıca, Depence² gerçekçi havuz, gölet veya deniz suyunu simüle etmek için birkaç özelleştirilebilir su gölgelendiricisi ile birlikte gelir.

Varlık Bulutu


Depence²'nin piyasaya sürülmesiyle, anında müşterilerimize her zaman güncel bir kütüphane sağlamak için bulut tabanlı bir veritabanı entegre ettik. Fikstür, makaslar, modeller ve malzemeler sıklıkla güncellenecek ve makinenizle otomatik olarak senkronize edilecektir.

Anahtar Kare Animasyonları


Doğrudan şov zaman çizelgesinde karmaşık ana kare animasyonları oluşturun ve bunları şovunuzla senkronize edin. Depence² ayrıca karakterlerin bir spline boyunca yürümesini sağlayan karakter kemik animasyonlarını da destekler. AutoDynamics özelliği hareketleri algılar ve tekerlekleri aracın hareketine göre otomatik olarak döndürürken, vagonları bir ray üzerinde hareket ettirin. Farklı ana kare hareket hızı seçeneklerini kullanarak da doğal kamera yolları oluşturabilirsiniz.