Lighting

Işık Tasarımı

Siz hayal edin, biz bir adım ötesine geçip canlandıralım. Sizi VR teknolojimiz ile işinizin öncesinde hayaliniz ile buluşturalım.

Depence² multimedya işleme motoru; bölgeleri, prizmaları, kepenkleri, çerçeveleri ve benzeri bir sürü ögeyi geleneksel ve akıllı aydınlatma armatürlerinin tüm ortak özelliklerini kullanarak destekler. Karmaşık ve çoklu LED armatürlerin yerel desteği, bu motoru gelecekteki fikstür gelişmelerine hazır hale getirir. Fiziksel tabanlı sahneleme “Physics Based Rendering (PBR)” ve IES bazlı yoğunluk dağılımlarının birleşimi, sahnenizi yeni bir görselliğe taşıyor.


Modüler Cihazlar


Fıskiye teknolojisinde yüzlerce olası bileşen kombinasyonu vardır. Depence², farklı tipteki nozul tiplerini çeşitli tipteki hareketli armatür ve ışıklarla kolayca bağlamanızı sağlar. Depence² ile armatürleri diğer armatürlere basitçe "oturtmak" artık mümkün. Bu, su efektlerinin farklı permütasyonlarını hızlı bir şekilde test etmeyi kolaylaştırır.

Akıllı Bağlantılar


Yenilikçi Bağımlılık konseptimizle, vanaya sahip nozüller ve pompalara sahip vanalar gibi armatürleri anında bağlayabilirsiniz. Bu bağlantılar hidrodinamik ve aydınlatmayı hesaplamak için kullanılacaktır. Gerçekte bu bağlantılar, gerçek dünyadaki tesisat boruları ve kabloları ile kolayca karşılaştırılabilir.