ARCHITECTURE

MİMARİ

The Depence² rendering system is the first 3D engine, which combines high quality architecture rendering with the simulation of show technologies. This allows designers and architects to integrate all kinds of multimedia elements such as fountains, video walls or lighting into their designs while providing photorealistic renderings and video animations, all of which can be controlled and simulated as in reality.
Depence sahneleme sistemi, yüksek kaliteli mimari sahneleme ile gösteri teknolojilerini bir araya getiren ilk 3D yazılımdır. Bu, tasarımcıların ve mimarların, her biri gerçekte olduğu gibi kontrol edilip simüle edilebilecek fotogerçekçi canlandırmalar ve video animasyonları sağlarken, çeşmeler, video duvarları veya aydınlatma gibi her türlü multimedya elemanlarını tasarımlarına entegre etmelerini sağlar.


Arazi Araçları


Doğal manzaralar oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Depence²'deki arazi heykel aracı, araziyi farenizle şekillendirmek için çok çeşitli araçlar sunar. Çok katmanlı malzeme boyama kullanarak, herhangi bir malzemeyi doğrudan arazinin üzerine bile çizebilirsiniz. Kütle yerleştirme aracı bitki örtüsünün arazi yüzeyine yerleştirilmesine izin verir.

Atmosfer Renderleme


Gerçek zamanlı atmosferik saçılma kullanımıyla, güneşin yönünü ve yüksekliğini anında elde ederek, günün saatine uygun olarak sahnenizin görünümünü değiştirmek mümkündür. Bulut ön ayarlarından seçim yaparak hava koşullarını kolayca değiştirin. Özel gökyüzü özel HDRI küp harita görüntüleri almak da mümkündür.