GARANTİ Emeklilik Kaçış Oyunu Santral İstanbul 14 OCAK 2017

Escapist’in, şirketler için kurum içi iletişim aktivite hizmetleri kapsamında tasarladığı “Kehanet” kurumsal kaçış oyununda, Garanti Emeklilik Liderler Zirvesi 2016′ ya katılan yöneticiler, bugüne kadar deneyimledikleri en heyecanlı şirket etkinliğini yaşadı. Oyun boyunca katılımcılar eğlenirken aynı zamanda liderlik, motivasyon, koçluk, takım çalışması (team building), yaratıcılık, problem çözme vb. birçok yeteneklerini sergilediler. Çalışanlar, Liderlik Zirvesi’nde gün boyu ele alınan kazanan takım oluşturmak, bağ kurmak, koçluk yapmak ve çalışanların gelişimini desteklemek kavramlarını bizzat oyun içinde deneyimlediler.

Katılımcılara sürpriz olarak organize edilen bu etkinlik, yoğun bir workshop
günü sonrasında 120 yöneticinin Bilgi Üniversitesi Santral Kampüs’teki seminer odasına aniden giren “muhafızlar” oyuncuları, Santral Müzesi’nde kurulmuş olan oyun alanına getirmesiyle başladı. Oyunun kahramanları artık ışığın olmadığı, kötülüğün dünyayı ele geçirdiği bir zamanda umudun peşinden koşarak “Kehanet”i gerçekleştirdiler.

Ses, ışık, görüntü, 3D mapping showlarımızın da yer aldığı oyun etkinliğinin sonunda tüm takımlar coşkuyla zaferlerini kutladılar.